Workhackerův digest – T22

Levitující reproduktor? Jako vážně? Ano, v dnešním digestu. A vypadá to dost futuristicky. Co dál? Zabrousíme ke kryptoměnám, zaujali mě mastermind skupiny a nezaškodí se podívat i do mysli jednoho byznysového magora – Elona Muska. Zde je digest pro 22. týden.

Levitující bezdrátový reproduktor: Crazybaby Mars

Tohle se mi moc líbí. Mars od CRAZYBABY je stylový válcový reproduktor. Tedy dva. Jeden válcovitý subwoofer stojí na stole a středový/výškový reproduktor ve tvaru letajícího talíře levituje nad ním. Podívejte se na video.

Etický hacker Pavol Lupták: Anonymní kryptoměny a decentralizace služeb způsobí do pár let kolaps

Mno, co jiného taky může říct hacker, že? 🙂 Čtěte na CzechCrunch.cz.

Jak přemýšlí Elon Musk?

Tak předně by se dalo prohlásit, že Elon Musk je tak trochu maniak a magor. Poud vás zajímá, jak tenhle člověk, který stojí za firmami Tesla (auta) nebo SpaceX (lety do vesmíru) mrkněte na článek  Jak přemýšlí Musk, aneb proč jsou jeho firmy tak revoluční na Teslafan.cz.

6 výhod používání LaborX – Chronobank.io

Projekt Chronobank.io sleduji už nějakou dobu. Pokud nevíte o co jde, zkuste začít třeba tím, k čemu se hodí LaborX. To je jakási jednotka hodnoty práce. A Chronobank.io je decentralizovaný recruitment systém.

Monero – co byste měli vědět před obchodováním

Monero je jedna z asi 800 cryptoměn. Je to jedna z těch zajímavějších. A v tomto článku je několik poznámek pro ty, kteří by se chtěli zabývat obchodováním z Monerem.

K čemu jsou Mastermind skupiny

Mastermind skupina je měnší skupina lidí, kteří se sejdou za účelem řešení nějakého problémů, projektu nebo tématu, který je jim společný. Výstupem sezení skupiny jsou pouze poznatky účastníků, vše zůstává tedy neveřejné. Velmi jednoduchý koncept.

Více o Mastermind skupinách od Pavla Ovesného zde.

Autor: Pavel Ovesný, @teenageriot

A ještě rozhovor s Michalem Hantlem o tomtéž na MladýmPodnikateli.

Twitter citáty

 

Co je Workhackerův digest?

Každý týden sleduji a sbírám zajímavosti, nové myšlenky, životní i pracovní vylepšení (hacky) z oblasti efektivity práce či disrupce pracovních návyků. Cílem týdenní periody je, abych si nejen rozšířil obzory v oblastech, které mě zajímají, ale abych se k nim po týdnu vrátil, osvěžil si je. A když už to dělám pro sebe, myslím si, že by to mohlo zajímat i vás.

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar