Workhackerův digest – T21

A máme tu další shrnutí. Tentokrát s drobným zpožděním, ale opět je toho tu docela dost. Vy to asi ani nestíháte sledovat, co? No vidíte, a já to stíhám i čist. Takže máme tu maličkatou 3D tiskárnu, 9 tipů na budování značky a nebo video o vystoupení z komfortní zóny. A mnoho dalšího.

Mini 3D tiskárna

Asi nejmenší 3D tiskárna vůbec, to bude tento MP Mini Delta 3D Printer.  Můážete ji mít za 169 USD plus poštovné. Což je opravdu … hodně nízká cena. Skoro až podezřele. 🙂

 

 

Konkurovat pouze cenou je harakiri! 9 tipů na budování značky.

V tomto článku Michala Ježka objevíte několik (tedy konkrétně devět) tipů, které jsou sice známé, ale jen úspěšné značky jsou schopné držet se téměř (či úplně) všech těchto principů. Ostatně psal jsem tu nedávno o Delmartu.

Jak být úspěšný s PIES

Po stopatnácté a stále dokola. Jak .. na 100 způsobů. Ale proč ne. Tak tady máte článek Jak být úspěšný s PIES. Co je to PIES? To si přečtěte sami v tomto článku.

Za hranicí komfortu

Výborná a originálně pojatá přednáška Petra Krejčíka o tom, jak vysoupit ze stereotypu, jak si osvěžit život netradičními aktivitami, třeba používáním jen jedné ruky po celý den. Šílené? Ne až tak moc. Ostatně mrkněte na video:

A od téhož autora, ještě jedno novější video na Creative Mornings.

Design Sprint je nesmysl!

Není to nesmysl. Ale je dobré se na něj podívat i z jiného úhlu pohedu. Z toho, které ukazuje Filip Franěk v článku Design Sprint je nesmysl!

Milanote – software pro poznámky nebo myšlenkové mapy nebo vše dohromady?

Milanote je kombinací řekněme Evernote a myšlenkové mapy. Vypadá to pěkně a někomu může vyřešit problém s psaním rozsáhlejších poznámek do myšlenkové mapy (což není většinou to pravé ořechové). Já zatím Evernote opouštět nebudu, na to jsem k němu až dost přirostlý, ale na Milanote doporučuju alespoň mrknout, případně zkusit.

Vaše realita není moje realita. A naopak.

Tohle je mind-shifting článek. Autorka Nela Wurmová v něm rozebírá realitu, ve které každý z nás žije. Tu realitu, která je v každém z nás. Tu realitu, která není objektivní, ale čistě subjektivní. Abyste pochopili, o čem tu píšu, musíte si přečíst tento článek.

 

 

Twitter moudra

 

A dnes nejen z twitteru – toto je z Linkedinu:

 

Co je Workhackerův digest?

Každý týden sleduji a sbírám zajímavosti, nové myšlenky, životní i pracovní vylepšení (hacky) z oblasti efektivity práce či disrupce pracovních návyků. Cílem týdenní periody je, abych si nejen rozšířil obzory v oblastech, které mě zajímají, ale abych se k nim po týdnu vrátil, osvěžil si je. A když už to dělám pro sebe, myslím si, že by to mohlo zajímat i vás.

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar