Workhackerův digest – T24

Dnes není v přehledu žádný HW kousek, jak je už tradicí, ale vracím se do minulosti k zařízení Zei Timeular, které mi leží už týden na stole. Více než jindy se dnes zabývám kryptoměnami, najdete tu také infografiku 10 top trendů a co se mi hodně líbilo, byla stránka Triad Bots.

Zei° Timeular

V lednu ve WH Digestu č. T03 jsem tu psal o měřidlu času s názvem Zei° Timeular. Měl dorazit v dubnu, nakonec ale připlul až před pár dny, takže jsem ho začal používat a sbírat poznatky. Zatím mohu prohlásit, že funguje, ale zejména na úrovni přibaleného SW to má ještě mušky. Ale o tom až v připravované recenzi. Tady si připomeňte, co jsem o něm psal.

Workhackerův digest – T03

Deset disrupčních IT trendů

Deset trendů, které mají šanci změnit svět.

Najdi svého architekta

Tohle je pěkný nápad. Každý architekt je jiný, má jiný styl, jiný přístup k práci a určitě má i jiné oblíbené materiály. V této aplikci si zadáte vlastní preference a na základě těchto informací vám aplikace nabídce vhodné architekty.

Podobný princip by se dal jistě použít i pro konzultanty, projektové manažery či kouče. 

Triad bots – produktová page

Stránka TRIAD BOTS mě zaujala hned ze dvou důvodů. Jednak proto, že se tu někdo věnuje intenzivně programování botů. A také proto, že v dnešní době je pro softwarovou, marketingovou nebo IT firmu velmi složité se odlišit. A takovéto akce jsou rozhodně dobrým způsobem, jak vykročit z šedi stejnosti. Za mě palec nahoru.

Twitter: Triad_CZ

Changelly.com – zajímavá krypto-směnárna

Natrefil jsem na zajímavou, jednoduchou směnárnu kryptoměn. Jmenuje se Changelly.com  a můžete si tam měnit mezi zhruba 30 kryptoměnami. Předností je kromě množství kryptoměn i to, že má docela zajímavé (čti: výhodné) kurzy.

 

O čem je Ethereum

Ethereum nabralo dost velkou sílu, za ten půl rok, co se o něj zajímám. Ovšem, pochopit to celé, o čem je Ethereum, že je založen na blockchain principu a k čemu všemu se dá Ethereum použít, je dost obtížné. Takže díky za každý článek, který tohle téma trochu přiblíží. Jedním z nich je i tento What is Ethereum? A Step-by-Step Beginners Guide.

Autor: Blockgeeks, twitter: Blockgks

A do třetice o kryptoměnách – průvodce úskalím rozdělení Bitcoinu pro začátečníky

Jestli jste někdy slyšeli o Bitcoinu, tak možná víte, že se uvažuje o jeho transformaci, nebo rozdělení na dvě měny. Jestli tušíte (co je to Bitcoin) a navíc i o tom, že se něco děje, mrkněte na tento článek: Průvodce soft-forkem pro začátečníky.

Zahoďte staré myšlenky, abyste byli více kreativní

Článek Kill Your Old Ideas So You Can Be More Creative radí, jak se vymanit z kolotoče „mám spoustu myšlenek, ale nejsem schopen je realizovat“. Nabízí několik pohledu nebo tipů, co s tím.

Dva mě zaujaly dosti.

  1. Zkuste novou myšlenku nebo nápad implementovat do stávajícího projektu
  2. Pošlete nápad nebo myšlenku dál, zveřejněte ji

Twitter citáty na konec

 

 

 

Co je Workhackerův digest?

Každý týden sleduji a sbírám zajímavosti, nové myšlenky, životní i pracovní vylepšení (hacky) z oblasti efektivity práce či disrupce pracovních návyků. Cílem týdenní periody je, abych si nejen rozšířil obzory v oblastech, které mě zajímají, ale abych se k nim po týdnu vrátil, osvěžil si je. A když už to dělám pro sebe, myslím si, že by to mohlo zajímat i vás.

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar