Týdenní digest #41

Je tu další týdenní digest. Přehled toho nejzajímavějšího, co jsem potkal, četl nebo viděl v posledním týdnu. Technologie, internet, byznys, věda.

SEO checklist pro redesign webu

Pokud plánujete redesign webu, jeho významnou aktualizaci a nebo vlastně i v případě, že už web máte, mohl by vás zajímáte tento souhrnný

Ultimátní seznam SEO nástrojů zdarma

A ještě něco k optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Neil Pattel sestavil seznam zajímavých SEO nástrojů, jejichž použití (případně základní použití na vyzkoušení) je zcela zdarma. Bohužel Neil není Čech a tak ne všechny nástroje se pro české prostředí hodí.

Titulka e-bookuJak se dělá e-book

Pět let starý článek, ale přesto většina z něj je stále ještě aktuální. Článek Jak se dělá e-book z pera Michala Kašpárka popisuje jak technické, tak i organizační i byznysové pohledy na tvorbu elektronické knihy.  Tento článek by měl být povinnou četbou pro všechny, kdo o napsání a vydání e-booku uvažují.

 

 

Standswood – designové stojánky a další doplňky
SW stojanek monitor ruzne pohledy 2

Pod značkou Standswood prodává společnost Honzy Straky designové podstavce pod monitor, stojánky na sluchátka či tužky, které vynikají zejména svou řemeslnou precizností. A tak jsem si jeden stojánek na svůj stůl také pořídil.

A závěrem zajímavé tweety

 

 

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar