Týdenní digest #31

A je tu další digest. Pel-mel toho nejzajímavějšího, co jsem potkal, četl či viděl v posledním týdnu. Technologie, internet, byznys, věda.

Skvělé srovnání měřidel spánku

Tomáš Baránek sepsal skutečně dlooouhý článek se srovnáním různých přístupů a nástrojů na měření kvality spánku. Tohle si dejte tady na Lifehacky.cz.

 

 

Jak oživit starý obsah blogu

Neil Patel v článku How to Rank Your Old, Outdated Content popisuje, jak nalézt na vašem blogu ty nejkvalitnější články, které dříve byly hodně navštěvované, ale nyní už málo, nebo jsou atraktivní, ale z hlediska návštěvnosti podceňované. A tyto články pak radí podpořit a aktualizovat. Je to už jednou napsaný obsah, tak proč mu nevěnoval pozornost, že?

Stojí za to si přečíst. A vlastně tento článek mě dokopal k tomu, abych udělal něco s webem Workhacker.cz. Thank you Neil. 🙂

 

Peníze hlídají čeští BudgetBakers už stovkám tisíc lidí po celém světě

Aplikace pro hlídání nakládání s osobními financemi Wallet od českých BudgetBakers má celosvětový dosah. Jen houšť a víc takových úspěchů. Víc na CzechCrunch.cz.

Tři až pět osob a rychlost 300 km – co je to?

Odpověď na hádanku v nadpisu je Zuri. Letadlo pro tři až pět osob, létající rychlostí 300 km v hodině a s doletem až stovky kilometrů. To je ambice startupu  Michala Illicha, který prozradil mnoho detailů kolem tohoto vznikajícího letadla v rozhovoru na Startupjobs.cz.

Grant Cardone vydal svůj ebook v češtině

Kdo nezná Granta, jako by se nikdy nezajímal o e-commerce a vůbec podnikání. Více případně přímo u něj na webu grantcardone.com. Zajímavější je to, že vydal knihu Příručka milionáře – Jak skutečně zbohatnout v češtině. Ke stažení zatím ještě zdarma zde. Ano, jestli v tom slyšíte narativ, který používá u nás třeba Pavel Říha, pak jste doma. I když tyto tva obchodníky nelze srovnávat, přesto používají podobné metody. Knihu zdarma stáhnete poté, co zadáte svou emailovou adresu, na kterou vám následně přijde tuna (no dobře, tak asi 12) dalších emailů. Grant style. 🙂

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar