Workhackerův digest – T16

Dnes tu máme větší než malé množství videí s rozhovory. Jeden s Michalem Horáčkem, druhý Jardou Homolkou a pak ještě jedno krátké video s Marianem Jelínkem. Všechny rozhodně stojí za shlédnutí. A k tomu zamyšlení Romana Hřebeckého, tisk palačinky na 3D tiskárně a k tomu zhodnocení webů hotelů.

The Spontaneous Pop-up Display (SPUD) – rozkládací monitor

Existují přenosné dataprojektory, to už je celkem běžná věc. Ale někdo se zamyslel a rozhodl se, že udělá „nafukovací monitor“. Výsledkem je tento Pop-up Display. Neumím z toho videa posoudit kvalitu obrazu, ale za omrknutí to rozhodně stojí. Už jen pro tu myšlenku.

Podpořit to můžete na Indiegogo.com, cena je 399 USD.

Rozhovor Mladého podnikatele s Michalem Horáčkem

Co dodat? Pusťte si to. Ne proto, že je pan Horáček nyní prezidentským kandidátem, ale proto, že má své názory, svůj pohled. Je podle mě prostě autentický.

(twitter: @atsor)

Grandhotel Pupp skončil poslední

Srovnání webových stránek hotelů opustil web Grandhotelu Pupp na poslední příčce. Pravdou ale je, že všechny hodnocené weby byly nadprůměrné. Mrkněte se v článku na Hotel&Spa sami.

Autor: Eda Hlava, twitter: @edahlava

10 small business blogs to add to your reading list

Deset blogů, které byste si měli zařadit do svých RSS čteček, pokud vás zajímá podnikání, zejména v malé firmě.

 

Zamyšlení Mariana Jelínka: Technika náhrobního kamene

Tohle je silný. Možná jsem tím měl začít. No … tohle je MUST WATCH VIDEO: Zamyšlení Mariana Jelínka: Technika náhrobního kamene.

 

Jaroslav Homolka: Nebuďte ovce, staňte se predátorem!

Rozhovor s Jaroslavem Homolkou se věnuje mnoha tématům. Fakt hodně tématům. Přesto by se to dalo poslouhat klidně 3 hodiny, protože to celé má jedno společné: zdravý přístup k životu. Ten rozhovor prostě musíte vidět.

Kdybych měl vybrat jednu oblast, která byla zmíněna a zaujala mě nejvíc, tak je to výchova dětí ke sportu. Volně parafrázuji: Děti by měly nejprve získat vztak ke sportu, zamilovat si ho a až pak řešit výsledky a výkon.

(twitter: @JardaHomolka)

Roman Hřebecký: Jak se posouvám dál ve svých kompetencích

Roman Hřebecký v článku Jak se posouvám dál ve svých kompetencích popsal svoje pocity, které má ze svého aktuálního profesního života.

(twitter: @dardzi)

Vytiskněte si palačinku na 3D tiskárně

A na závěr něco na odlehčení. Nadpis mluví za vše, mrkněte na video … 🙂

Zdroj a možnost objednání na Indiegogo.com.

 

Co je Workhackerův digest?

Každý týden sleduji a sbírám zajímavosti, nové myšlenky, životní i pracovní vylepšení (hacky) z oblasti efektivity práce či disrupce pracovních návyků. Cílem týdenní periody je, abych si nejen rozšířil obzory v oblastech, které mě zajímají, ale abych se k nim po týdnu vrátil, osvěžil si je. A když už to dělám pro sebe, myslím si, že by to mohlo zajímat i vás.

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar