Dobrý skutek získal cenu Internet Effectiveness Award 2006

Už jsem to psal v příspěvku Internet Kočičková Awards 2006, aneb co se jinde nedočtete, ale myslím si, že si to zaslouží samostatný článek. Týden zpátky se vyhlašovaly ceny o nejefektivnější internetová řešení za rok 2006 (www.iea.cz) a Dobrý skutek vyhrál v kategorii Nadace a charita. Podívejte se níže na diplom a na článek v Hospodářských novinách. Navíc mám pocit, že je to vhodná příležitost pro děkovačku.
Diplom:


(omluvte kvalitu, ve skutečnosti je trochu rovnější 🙂

Článek v příloze Hospodářských novin a Marketing & Media:

Všem, kteří se na Dobrém skutku podílejí patří velký dík. Snad nikoho neurazím, když budu tentokrát děkovat jmenovitě, protože na předávání ceny IEA 2006 na to nebyl prostor.

Dnes měl Dobrý skutek takový malou soukromou vánoční besídku, kde se sešli, kromě jednoho, skoro všichni ti, bez kterých by nebyl Dobrý skutek tím, čím je. Cena IEA 2006 byla moc příjemným zpestřením a krásný vánoční dárek pro všechny.

Tedy, dnes se sešli a dík patří (beru to podle zasedacího pořádku, lépe se to pamatuje) :

Marian Jelínek, Bára Hrubá, Ladislav Špaček, Markéta Šarochová, Svaťka Petrovičová, Michal Popelka, Zuzana Kottová, moje maličkost, Kateřina Stočesová a bohužel chyběla opora týmu Pavel Matoušek. Dík patří také Richardu Axellovi, Janu Saidlovi, Jonáši Veselému, Hance Hrnčárové, Mirce Kubrichtové a cca 80 osobnostem, které věnovali Dobrému skutku nějaký vlastní předmět. Samozřejmě nesmím zapomenout na Broker Consulting a Jágr Team, bez kterých by to prostě nešlo.

Pokud chcete také pomoci a máte vlastní webové stránky, nebo peníze, nebo znáte nějakou známou osobnost a nebo byste chtěli pomoci jinak, pak návod na pomoc naleznete zde.

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar