Workhacker.cz končí

V březnu 2017 jsem založil blog Workhacker.cz. Ke konci července 2019 jsem se rozhodl jeho provoz ukončit. Všechny články, které byly publikované na Workhackerovi, jsou teď dostupné tady u mě na webu.

Proč jsem založil Workhackera?

Protože mi to tehdy přišlo cool, chtěl jsem pokračovat v blogování a psát jednak o tom, o čem jsem psal vždycky – tedy technologiích a internetu. A pak jsem měl ještě představu v tom, že se budu věnovat dvěma tématům:

Workhacking – zefektivňování práce, pracuj chytřeji, ne více atd.

Pohled do zákulisí vývoje aplikací

Tehdy jsem se domníval, že k tomu potřebuju nějakou “nezávislou” platformu, proto jsem si vymyslel Workhackera. Ne zbytečně, pár článků s tématy, které jsem zmínil výše, samozřejmě vzniklo.

Proč jsem zrušil Workhackera?

Jak šel čas, postupně jsem zjišťoval, že tu “nezávislou platformu” nepotřebuju a navíc, začaly se u mě objevovat schizofrenní pocity ve stylu: proč to nepíšu na svůj web? Jakou přidanou hodnotu pro mě má workhacker.cz?

Ano, těch pár pracovních “hacků”, který znám, nebo používám, nebo jsem zkusil, mohu prezentovat i tady na Hlava.net. A tak jsem Workhackera uklidil do skříně. V obsahu ale budu pokračovat dál.

Ne, neplačte, workhacker.cz se třeba jednou vrátí. 🙂

No a kam tedy teď dál? Mrkněte na postupně obnovovaný blog Hlava.net nebo na hlavní stránku.