Dobrý skutek hledá další případy

Dobrý skutekSdružení Dobrý skutek už pomohlo mnoha lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. A to hlavně díky mnoha finančním příspěvkům od lidí, kterým nedělá potíže oželet nějakou tu korunu – viz seznam dárců. A protože si Dobrý skutek v uplynulých měsících vyzkoušel, že to opravdu funguje, vstupuje do další fáze plně ostrého provozu.

Případy

Zpracovat charitativní případ tak, aby mohl být vystaven na webu www.dobryskutek.cz není jednoduchou záležitostí. Musí se kontaktovat ten člověk, nebo organizace, která ho zastupuje, zajistit veškeré podklady, odhady cen, sepsat příběh atd. To dá spoustu práce. Ale stejně tak dá hodně práce vůbec případ najít. Ano, zní to podivně, ale je to tak. Proto pokud víte o někom, kdo potřebuje pomoci a již bezvýsledně vyzkoušel mnoho různých možností, neváhejte kontaktovat někoho z výboru Dobrého skutku. Pro inspiraci, jakými případy se Dobrý skutek zabývá, podívejte se na Seznam aktuálních Příjemců (charitativních případů).

Předměty

Dobrý skutek byl založen a funguje na tom, že za finanční dar obdržíte předmět od známé osobnosti. A ani těch není nikdy dost. Proto, pokud znáte někoho veřejně známého z oblasti sportu, kultury, modelingu a podobně, informujte ho o Dobrém skutku. Třeba právě jeho předmět zaujme někoho, kdo by ho rád získal za finanční dar. Případně zkontaktujte tuto známou osobnost s někým z výboru Dobrého skutku. Určitě se s ním/ní někdo rád sejde a o Dobrém skutku popovídá.

Podpora Dobrému skutku

Pokud chcete podpořit Dobrý skutek a dobrý skutek udělat, můžete i bez financí či bez známosti s nějakou celebritou. Pokud máte zájem, podívejte se na možnosti Spolupráce. I nápad na jiné formy spolupráce může být dobrým skutkem.

Pokud se vám nechce prolézat web Dobrého skutku, můžete se samozřejmě s čímkoliv obrátit i na mě (email: eduard zavináč hlava.net, nebo komentáře).

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar