Nabídky vzdělávání musí být lokální a cílené

S masivním nástupem e-learningového vzdělávání před několika lety mnozí věštili klasickému vzdělávání postupný úpadek, či snad zánik. Proto je dobře, že vznikají portály, které mají za cíl sdružit nabídky (nejen) klasicého vzdělávání podle regionu. Jedním z takových počinů je portál dalšího vzdělávání v Karlovarském kraji, který se zaměřuje zejména na další vzdělávání. Tedy školení a kurzy pro lidi, kteří už doškolních škamen nedochází.

(komerční prezentace)

Cílem portálu, který provozuje Integrovaná střední škola Cheb, je zveřejňovat co nejkomplexnější nabídku vzdělávacích služeb poskytovanou v  Karlovarském kraji a přilehlém okolí.

Na portálu mohou návštěvníci vyhledávat vzdělávací akce (kurzy, přednášky, workshopy apod.) dle zvoleného oboru, místa nebo typu kurzu a oslovovat poskytovatele pomocí kontaktního formuláře.

Registrovaní uživatelé mohou získávat emailem nové nabídky v  oborech, které si sami zvolí nebo zveřejňovat poptávky po specifických kurzech. Poskytovatelé dalšího vzdělávání (DV) si registrací na portálu vytvoří a dále spravují vlastní profil, prostřednictvím něhož zveřejňují své nabídky.

Registrovaní poskytovatelé mohou získávat emailem poptávky ve zvolených oborech a vyzývat absolventy svých kurzů k  jejich ohodnocení.  V současné době je na portálu DVKK registrováno téměř 100 poskytovatelů DV, kteří nabízejí přes 300 kurzů.

Všichni noví poskytovatelé i návštěvníci jsou vítáni. Zveřejnění kurzů na DVKK i všechny další služby jsou zdarma. Portál DVKK je dostupný na adrese: www.dvkk.cz.

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar