Už taky používám Instagram a přicházím v míru

Včera se strhla hrozná mela na Twitteru a dalších soc-sítích o tom, že Instagram dorazil na Android. Já jsem o Instagramu slyšel už před mnoha měsíci a dost mě tehdy naštvalo, že existuje jen pro iPhone. To se 3. 4. 2012 změnilo a svět se otřásl.

Pozn.: Tento zápisek píšu nikoliv proto, abych napsal o Instagramu, ale proto, že stále ještě testuju náš nový systém Atrium CMS 3.0 (build xy, beta a tak dále), dělám prostě pokusnýho králíka. A Instagram je příležitost, jak něco rychle napsat, jinak by to ani nestálo za řeč. 🙂

Ale k věci. Můj Instagram najdete na webu (překvapivě) Webstagram http://web.stagram.com/n/edahlava/, který umí zobrazit fotografie pořízené v Instagramu. Proč je to jinde? Protože Instagram je pouze mobilní záležitost.

A co je to Instagram? Úplně nejlepší definicí je, že to je kurvítko na fotky. Něco vyfotíte, pak na to aplikujete jeden z nemnoha filtrů a to pošlete do světa. To je vše. Je to vlastně takový Twitter, ale v obrázcích.

Přidal jsem si tedy do svých soc-vazeb Instagram, takže budu svoje followery obšťastňovat nejen krátkými twitter texty (twitter už jsem zaneřádil více než osmistovkou pípnutí). Za první den mi přibylo 10 sledovačů.

Kdo má zájem mě pronásledovat také, tak můj nick na Instagramu je netradičně: edahlava.

PS: Překvapilo mě, že Instagram má oproti třeba aplikaci Zoom FX pro Android tak málo filtrů. Inu, ono to odpovídá filosofii produktů Apple. Méně funkcí, ale za to kvalitněji.

Leave a comment

Stáhněte si eBook - Jak začít s automatizací obchodních procesů
This is default text for notification bar